Український спорт за тиждень

Feb 4, 2015 | Newpathway, Featured

Богдан Миндюк, Торонто

Легка Атлетика
Українець Андрій Проценко здобув друге місце на турнірі з стрибків у висоту, що проходив у Чехії. Він скочив на висоту 2.30 м, а перше місце здобув Марко Фассіноті з Італії, який скочив на 2.34 м.
Тетяна Гамера-Шмирко вже у третий раз виграла маратон, що відбувся в Осаці, Японія. Вона перемогла з часом 2.22.09 що є новим рекордом України. Вона також стала другою маратонкою, що зуміла три рази поспіль бути чемпіоном в великому маратоні, рекорд, який перед тим мала румунка Лідія Сімон.

Фехтування
На етапі світу з фехтування на шпагах в Барселоні, Еспанія, українка Яна Шемякіна здобула бронзову медаль. Золото здобула Цзю Анжи з Китаю, а срібло – Мара Наваррія з Італії.
Олімпійська чемпіонка і багаторазова чемпіонка світу та Європи Ольга Харлан перемогла на етапі Кубка світу з фехтування, що проходив в Афінах. У фіналі вона поборола росіянку Софію Вєлікую з рахунком 15:14.

Біатлон
На кубку світу що відбувся в Антхольці, Італія, жіноча збірна України в складі Юлії Джими, Наталії Бурдиги, Ольги Абрамової та Валентини Семеренко здобула бронзову медаль, поступившись лише Німеччині та Чеській Республиці, коли при самому кінці перегнала дружину Росії.

Універсіяда
На 27-ій Універсіяді, що проходила в Осріблі, Словаччина, українець Дмитро Русинов виграв індивідуальну гонку на 20 кілометрів, випередивши двох росіян на 22.6 та 85.2 секунди відповідно. У тій самій гонці українці також здобули 8-ме, 11-те, 12-те і 19-те місце.

Бокс
Команда “Українські Отамани” виборола вже другу і третю перемоги у змаганнях в межах Всесвітної серії боксу. У січні українська команда перемогла дружини з Великої Британії та Китаю з однаковим близьким рахунком 3-2. Команда тепер готується до бою 4-го туру – проти “Марокканських левів Атласу”. Він відбудеться 6 лютого.

Шахи
25 січня закінчився супер-турнір в Вейк ан Зее, в Голяндії, де Василь Іванчук здобув 6-те місце серед 14 сильних шахістів. Перше місце виграв Магнус Карлсен з Норвегії, який є теперішній мистець світу, з яким Іванчук здобув ремісову партію. Після турніру рейтинг Іванчука підскочив на 100 пунктів, що знову поставило його в першу 10-ку світу.