Job Seekers - Achev - Connecting Skilled Newcomers with Employers

Минулого тижня Україна здобула рекордну кількість медалей

Mar 27, 2017 | Featured

Богдан Миндюк для Нового Шляху, Торонто.

Минулого тижня українські спортсмени здобули 46 медалей: 15 золотих, 12 срібних і 21 бронзових.

На Кубку світу з лижних перегонів і біатлону в Пйон-Чхан (Південна Корея) українська параолімпійська команда зайняла перше місце із 34 медалями – 9 золотих, 11 срібних і 14 бронзових.

На престижному шаховому турнірі в Юрмалі (Латвія) гросмейстер з Івано-Франківська Володимир Онищук виграв золоту медаль, не програвши ні одної партії і випередивши латвійця Нейкшанса та казахтанця Джукмбаєва.

На бліц-турнірі в Москві інший український гросмейстер Антон Коробов з Харкова також здобув золоту медаль серед 200 шахістів, побивши Рауфа Мамелова з Азербажану і колишнього українця Сергія Карякіна, який тепер грає для Росії.

На кубку світу зі спортивної гімнастики в Баку Діана Варинська здобула золоту медаль на різновисоких брусах.

На кубку світу з багатоборства в Штутгарті (Німеччина) українець Олег Верняєв здобув золоту медаль.

На кубку Дерюгіної етапу Гран Прі Україна здобула 5 медаль: команда сеньорок дістала одну золоту медаль у багатоборстві, юніорка Христина Погранична – одну золоту медаль у багатоборстві, Олена Дяченко – дві бронзові медалі у вправах зі стрічкою і з булавами, Вікторія Мазур – бронзову медаль у вправах з обручем.

На міжнародному турнірі з боксу “Великий Шовковий Шлях” в Азербажані Україна здобула 5 нагород: срібло – Артем Усик (91 кг), бронза – Ігор Сопінський (51 кг), Станіслав Батій (60 кг), Богдан Головач (64 кг), Віктор Труш (91 кг).