Job Seekers - Achev - Connecting Skilled Newcomers with Employers

Український спорт

May 6, 2015 | Newpathway, Ukraine

Теніс
20-річна українка Еліна Світоліна виграла одиночний титул на турніру WTA International з призовим фондом 250 000$ в Марракеші, Марокко.
У фіналі Світоліна обіграла Тімеу Бабош з Угорщини з рахунком 7:5, 7:6 (3).
В результаті, українка заробила 280 рейтингових очок і $44,712 призових. Це третій одиночний титул Світоліної на турнірах WTA.
Станом на 4 травня вона знаходиться на 21-й позиції у світовому рейтингу WTA. Серед українських тенісисток рекорд належить Олені Бондаренко, яка свого часу була 19-ою у рейтингу.

Футбол
Збірна України, сформована з гравців 1999-го року народження, на Турнірі розвитку УЄФА, що проходив в Ізраїлі, посіла друге місце у групі, обійшовши команди Польщі та Туреччини.
У заключному поєдинку турніру футболісти перемогли своїх турецьких однолітків з рахунком 2:0.

Карате
Киянин Олексій Бурлуцький виграв Чемпіонат світу з карате серед ветеранів, який проходив в Японії.
Він завоював титул в категорії 35-39 років у вазі 80 кг. Міжнародний турнір International Karate Friendship 2015 (IKO – 1) пройшов в квітні у рамках Чемпіонату Світу серед жінок і ветеранів, а також першості Світу серед дітей і юніорів.
Для Олексія це не перший титул. Минулого року він теж зайняв перше місце на International Karate Friendship 2014, а у 2011 р. завоював золото в категорії до 70 кг.

Велоспорт
Сергій Лагкуті переміг на одноденних змаганнях Кубок Москви. Друге місце в підсумковому протоколі 148-кілометрової гонки на Воробйових горах зайняв інший українець і партнер Лагкуті по команді Kolls Денис Костюк.

Художня гімнастика
Українські гімнастки (Ганна Різатдінова, Елеонора Романова, Вікторія Мазур) завоювали бронзу в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики, що проходив у Мінську.