Український спорт

Apr 15, 2015 | Newpathway, Ukraine

Богдан Миндюк, Торонто.

Теніс
Українка Ангеліна Калініна виграла турнір серії ІТФ в Джексон, США – в фіналі вона перемогла Джоану Конту з рахунком 6-3 і 6-4.
Олена Кирпот здобула парний титул на турнірі серії ІТФ в Ель-Кантаві, Туніс, де вона разом з Бузарнеску з Румунії перемогла Клеффі з Ірландії і фон Дайчманн з Ліхтенштейну з рахунком 6-4 і 6-2.
Маріанна Закарлюка вийшла у фінал турніру у Діжоні, Франція, де вона в півфіналі перемогла Дальму Галфі з Угорщини з рахунком 7-6, 4-6 і 6-3.
Альона Сотникова вийшла в півфінал турніру в Анталії, Туреччина, де вона перемогла Наталю Вайдову зі Словаччини з рахунком 6-2 і 6-4.
Марат Девятяров виграв чвертьфінал на турнірі Фючерс в Анталії, Туреччина, де переміг Ніко Матич з Німеччини з рахунком 7-6 і 6-4.

Важка Атлетика
Юлія Паратова виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики в Тбілісі, Грузія, в ваговій категорії до 53 кг.
Ігор Обухов в ваговій категорії до 85 кг серед кадетів завоював золоту медаль з результатом 316 кг. на змаганнях що відбулися в Лімі, Перу. Друге і трете місце посіли спортсмени з Колумбії і Казахстану.

Двоборство
Олена Шовкопляс у ваговій категорії до 63 кг виборола бронзову медаль на змаганнях, що відбулися в Лімі, Перу.

Греко-римська боротьба
Лариса Скоблюк виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи що проходив в Валбжих, Польща, де вона змагалася в вазі до 55 кг.

Боротьба на поясах
У Мінську, Білорусь закінчився чемпіонат Європи, де взяло участь понад 100 сполртсменів з 15 країн. Українські борці завоювали 8 нагород, з того 5 золотих.

Кінний спорт
Українські конкуристи Ференц Сентірмай, Кассіо Ріветті, Рене Теббель, Аліса Данилова, Марина та Світлана Винниченко, Олександр Онищенко, Радіон Редько брали участь у тритижневому Toscana Tour.
В основному “Гран-Прі” висотою перешкод до 150 см Рене Теббель і Зіппер взяли 2-ге місце. У Срібному турі висотою 140 см Кассіо Ріветті і Ланнаро також посіли друге місце. У конкурі висотою до 145 см пара зайняла таку ж позицію. Марина Винниченко показала хороший результат у Срібному та Бронзовому турах висотою до 130 см, зайнявши з Харлі ПКЗ друге та третє місця. У швидкісному конкурі висотою перешкод до 145 см перемогу здобув Ференц Сентірмай на Квікдаймонді. У Срібному турі висотою перешкод до 140 см Ференц і Коренсо зайняли третє місце.
У маршруті для коней семи років висотою до 135 см перше місце зайняв Кассіо Ріветті на Мажор де Бресі. На третьому тижні у двофазному Золотому турі висотою до 145 см третє місце зайняв Кассіо Ріветті на Кассіані. У швидкісному конкурі до 140 см другим став Кассіо Ріветті на Ланнаро. У двофазному турі до 140 см третє місце посіла Аліса Данилова на Вегасі де Сен Ермель. У Срібному турі з перестрибуванням висотою до 145 друге місце посів Сентірмай і Чака.