Український спорт

Nov 17, 2015 | Newpathway, Ukraine, Featured

Богдан Миндюк для Нового Шляху, Торонто.

Футбол
У матчі відбору до Чемпіонату Европи з футболу збірна України на стадіоні Арена-Львів виграла у збірної Словенії 2:0. Голи забили Андрій Ярмоленко (23 хв.) та Євген Селезньов (54 хв.). Друга гра відбудеться у Словенії у вівторок 17 листопада. Попереднього разу у плей-офф до Чемпіонату Европи Україна грала зі Словенією у листопаді 1999 р. У першій грі Словенія виграла 2:1, а у другій грі була зафіксована нічия і на Чемпіонат Европи вийшла збірна Словенії. Напередодні гри у відповідь головний тренер збірної України М. Фоменко сказав: ” З 1999 року, коли грали зі Словенією, у нас вже нікого не залишилося. Футбол за цей час дуже змінився. Той матч – це вже історія. Гравці, які нині грають повинні змінювати історію”.

Бокс
Чемпіон світу за версію WBO у напівлегкій вазі Василь Ломаченко (5-1, 3 КО) впевнено захистив титул, здолавши мексиканця Ромуло Коасічу (25-5, 15 КО) 8 листопада. Українець нокаутував суперника у десятому раунді. Ломаченко домінував у кожному з раундів, продемонструвавши відмінну роботу ніг, швидкість і різноманітність атак. Усього у бою українець здійснив 383 джеби та 334 силові удари, з яких цілі досягнули 334. А фінальну крапку у поєдинку Ломаченко поставив у десятому раунді точним ударом лівою по корпусу – нокаут.

Гімнастика
Олег Верняєв та Ангеліна Кисла стали переможцями командного турніру зі спортивної гімнастики “Кубок Швейцарії”. Результат 85.675 забезпечив українцям перше місце. Змагання у Цюриху були командними – у залік ішли результати двох гімнастів від країни..

П'ятиборство
Чемпіон світу-2015 із сучасного п'ятиборства Павло Тимощенко визнаний спортсменом року на конгресі Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства (UIPM) на Тайвані. Українець у цьому році виграв спочатку один з етапів Кубку світу, а потім став другим в історії України чемпіоном світу. Головою Комісії атлетів Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства є ще один спорстмен української збірної Дмитро Кірпулянський.

Теніс
Олександра Корашвілі виграла титул на турнірі ITF в Іспанії з призовим фондом 10 тисяч доларів. Українці підкорився парний титул. Для 19-річної Корашвілі це десята парна звитяга у кар'єрі та п'ята у цьому році.