Job Seekers - Achev - Connecting Skilled Newcomers with Employers

Новини спортових клубів

Nov 1, 2014 | Newpathway, Community, Featured

Богдан Миндюк, Торонто

Спортовий Клуб “Карпати”, який був заснований у 2012 р. є тепер одним за найбільших українських спортивних клубів у Північній Америці. У клубі грають понад 250 хлопців у віці від 5 до 18 років. Цього року 5 дружин Карпат грали в Торонтонській Футбольній Асоціяції і одна дружина в Центральній Спортовій лізі. Дружина до 13 років стала чемпіоном ліги, а хлопці до 15 років виграли кубок футбольних клубів.
Чотири дружини Карпат були учасниками міжнароднього футбольного турніру, який був проваджений у Філядельфії (США). Карпати були також одними з організаторів футбольного турніру, який відбувся в день святкування Соборности України в Торонто, на якому виступало 43 футбольні дружини з цілої провінції Онтаріо.
Спортове Товариство “Україна” існує вже понад 60 років і в цю пору має дружину у першій дивізії Торонта, що грає на стадіоні “Давнсв'ю”. У 2013 р. вони здобули 1 місце, а цей рік закінчили на 3 місці.

Клуб Україна також занимається шаховою ділянкою, де провадить кожного року Шахове Мистецтво Українців Торонта і Околиці, яке відбувається при кінці січня – на початку лютого. Молодий шахіст Олександр Причепа у віці до 14 літ зайняв на останному турнірі 2014-го року 3-е місце, а на змаганнях, що відбувалися під час дня Соборности в Торонті здобув перше місце. Найкращим шахістом клубу є шаховий майстер пан Юрій Очкус, який виграв 4 з 5-х турнірів і також є тепер тренером канадської шахової збірної, яка виступала на останніх Шахових Мистецтвах Світу і мала дуже позитивний вислід в порівнянні до попередних років.